Kelab & Persatuan

Category: Uncategorised Published: Thursday, 23 January 2020 Written by Administrator

JAWATAN KUASA KELAB & PERSATUAN

SESI 2022/2023

BIL

PERSATUAN / KELAB

GURU PENASIHAT

1

Persatuan Bahasa Melayu

1.      Suzana bt Man (K)

2.      Rohuda bt Che Ibrahim

3.      Siti Fazira bt Mohd Yusof

2

Persatuan Bahasa Inggeris

1.      Faizah bt Abdul Karim (K)

2.      Noor Mazura bt Dollah

3.      Bibi Sabariah binti Saad

3

Persatuan Bahasa Arab

1.      Suryani bt Mohamad (K)

2.      Norihan bt Mohd Noor@Jamil

3.      Norazah bt Ahmad

4

Persatuan Bahasa Jepun

1.      Nur Shafikah binti Mohd Gani (K)

2.      Norhafiza bt Md Daud

3.      Nahdiya bt Sabirin

4.      Nurul Iman bt Muhammad Yamin

5

Persatuan Sains Teknologi, Kejuruteraan dan Matematik (STEM)

1.      Nurul Huda bt Yunus (K)

2.      Nik Nurbaiti bt Mohd Badaruddin

3.      Maslina bt Mohd Nor

6

Persatuan Agama Islam

1.      Nur Hidayati bt Hairuni (K)

2.      Mohd Amin bin Mohd Tahir

3.      YM Tengku Nor Azian bt Raja Puji

7

Rekabentuk dan Teknologi (RBT)

1.      Nor Hazwani bt Mamat (K)

2.      Nur Izzaty bt Rosli

3.      Nurul Najmi bt Abd Manab

8

Kelab Fotografi

1.      Aziana bt Yacob (K)

2.      Abqariyyah bt Ghazali

3.      Mohd Firdaus bin Azman

9

Kelab Koperasi Sekolah

1.      Noor Azira bt Zainal Abidin (K)

2.      Norizah bt Mat Zin

3.      Idayu bt Toriman

10

Kelab Pelancongan

1.      Norzima bt Jaafar (K)

2.      Kamila bt Muda

3       Rosniza bt Adam

11

Kelab Seni Visual

1.      Nurul Fatihah bt Abd Koha(K)

2.      Nor Iryani bt Ismail

12

Kelab Pencinta Alam / Alam Sekitar

1.      Jumasiah bt Arsyad (K)

2.      Mariah bt Mohd Dom

3.      Amirah bt Mustopal Kamar

13

Kelab Kebudayaan (Gamelan)

1.      Nor Lela bt Khalid (K)

2.      Zuriha bt Zakaria

3.      Hamidah bt Daud

14

Kelab  Kerjaya

1.      Hafizah Diyana binti Mohd Yusof (K)

2.      Rozana Arnida binti Sazali

3.      Lazidah Zuhdi bt Mahmud Zahudi 

15

Kelab Robotik

1.      Nurul Faezah bt Mustapa (K)

2.      Noymainiamira binti Abdullah

3.      Khairul Aswadi b Abd Wahab

16

Kelab Komputer / ICT

1.      Dihana bt Md. Dardiri(K)

2.      Siti Aishah bt Sa’adon

3.      Ida Nerina bt Rosdi

17

Kelab  Rukun Negara

1.      Wan Azeeni bt Hassan(K)

2.      Ahmad b Junoh

3.      Nurhidayati bt Mohammad

18

Kelab Doktor Muda

1.      Norashidah bt Illias (K)

2.      Asiah bt Haji Mohamed

3.      Sarah Nabila binti Saidon

19

Kelab Pencegahan Jenayah (KPJ)

1.      Azliza binti Alias (K)

2.      Siti Khadijah binti Abdul Samad

3.      Norhaslinda binti Ismail

20

Penggerak Digital-Komputer / PSS

1.      Siti Yusheila binti Md Rashid (K)

2.      Salwiza binti Zainuddin

Hits: 2703