Kelab & Persatuan

Category: Uncategorised Published: Thursday, 23 January 2020 Written by Administrator

JAWATAN KUASA KELAB & PERSATUAN

BIL

PERSATUAN / KELAB

GURU PENASIHAT

1

Persatuan Bahasa Melayu

1.      Suzana bt Man (K)

2.      Rohuda bt Che Ibrahim

3.      Nor Kamila bt Muda

2

Persatuan Bahasa Inggeris

1.      Faizah bt Abdul Karim (K)

2.      Noor Mazura bt Dollah

3.      Noor  Mahnun bt Musa

3

Persatuan Bahasa Arab

1.      Norihan bt Mohd Noor@Jamil (K)

2.      Suryani bt Mohamad

4

Persatuan Bahasa Jepun

1.      Guru X (K)

2.      Salwiza bt Zainuddin

3.      Nahdiya bt Sabirin

5

Persatuan Sains Teknologi, Kejuruteraan dan Matematik (STEM)

1.      Nik Nurbaiti bt Mohd Badaruddin (K)

2.      Nurul Huda bt Yunus

3.      Maslina bt Mohd Nor

6

Persatuan Agama Islam

1.      Nur Hidayati bt Hairuni (K)

2.      Mohd Amin bin Mohd Tahir

3.      YM Tengku Nor Azian bt Raja Puji

7

Rekabentuk dan Teknologi (RBT)

1.      Mazlina bt Abdul Rahman (K)

2.      Rozita bt Ismail

3.      Nurul Najmi bt Abd Manab

8

Kelab Fotografi

1.      Aziana bt Yacob (K)

2.      Abqariyyah bt Ghazali

3.      Mohd Firdaus bin Azman

9

Kelab Koperasi Sekolah

1.      Noor Azira bt Zainal Abidin (K)

2.      Norizah bt Mat Zin

3.      Idayu bt Toriman

10

Kelab Pelancongan

1.      Norzima bt Jaafar (K)

2.      Rosniza bt Adam

11

Kelab Seni Visual

1.      Siti Fazlin Asni bt Ismail (K)

2.      Nurul Fatihah bt Abd Koha

3.      Salehuddin b Marwan  

12

Kelab Pencinta Alam / Alam Sekitar

1.      Jumasiah bt Arsyad (K)

2.      Norsyuhada bt Shukri

13

Kelab Kebudayaan (Gamelan)

1.      Hamidah bt Daud (K)

2.      Zuriha bt Zakaria

3.      Emelda Masni bt Mat Saad

14

Kelab  Kerjaya

1.      Lazidah Zuhdi bt Mahmud Zahudi (K)

2.      Cik Puan Robiah bt Ujang

15

Kelab Robotik

1.      Khairul Aswadi b Abd Wahab (K)

2.      Nurul Faezah bt Mustapa

16

Kelab Komputer / ICT

1.      Siti Aishah bt Sa’adon (K)

2.      Dihana bt Md. Dardiri 

17

Kelab  Rukun Negara

1.      Nor Shafahanim bt Saffie (K)

2.      Wan Azeeni bt Hassan

3.      Siti Yusheila bt Md Rashid

18

Kelab Doktor Muda

1.      Norashidah bt Illias (K)

2.      Noor Azuin bt Abd Jalil

3.      Asiah bt Haji Mohamed

Hits: 445